امروز با ما تماس بگیرید

09177836941 info@dornikamotors.com

درباره ما

ما کی هستیم

درباره شرکت درنیکا موتور

شرکت درنیکا بازرگانی موتور آسیا با برخورداری از متخصصان و کارشناسان حرفه ­ای و با تجربه بیش از ۱۰ سال فعالیت خدماتی در حوزه بازرگانی بین ­الملل، امور گمرکی و حقوقی، صداقت و تخصص را دو رکن و ارزش اساسی خود قرار داده است. ایجاد ارتباط سازنده، مفید و بلند مدت با همکاران و مشتریان ارجمند از اهداف اصلی گروه است. برخورداری از دانش و تخصص روزآمد و اطلاع از آخرین تغییرات قواعد و قوانین داخلی و بین ­المللی در حوزه بازرگانی و امور حقوقی بین­ الملل، باعث شده تا مجموعه خدمات بازرگانی محترم بتواند خدمات رضایت­بخش و متمایزی را به همکاران و متقاضیان ارجمند ارائه نماید.

تخصص، صداقت و قابل اعتماد بودن ارائه کننده خدمات بازرگانی، تاثیر زیادی در آرامش خاطر مشتری و ادراک وی از کیفیت خدمات دارد. گروه خدمات بازرگانی محترم حداکثر تلاش خود را بکار می­بندد تا ضمن بهره­ مندی از ویژگیهای فوق، هزینه زمانی و روانی ارائه خدمات بازرگانی را تا حد امکان کاهش داده و با برنامه­ ریزی دقیق و حرفه­ ای، آرامش و فعالیت تجاری سریع و سودآور را برای همکاران خود به ارمغان آورد. مشتری در نخستین همکاری بدنبال آزمایش و ارزیابی است و ارائه کننده خدمات بدنبال اثبات کیفیت و ایجاد رابطه بلندمدت. گروه خدمات بازرگانی محترم با برخورداری از دانش روز و کارشناسان با تجربه و متخصص قادر به ارائه خدمات بازرگانی- حقوقی منحصر به فرد و بلند مدت به همکاران خود است. ما برآنیم تا خدمات صادقانه و تخصصی ارائه نموده و همواره در تمامی مراحل همراه همکاران خود باشیم. ما با کمال افتخار آماده ارائه خدمات زیر به تجار و صاحبان کسب و کار وابسته به این حوزه می باشیم:

– مشاوره در امور صادرات و بازاریابی بین الملل

– بررسی و تنظیم انواع قراردادهای تجاری و صنعتی بین الملل

– مکاتبات بازرگانی بین الملل – ثبت سفارش و تامین ارز کالاهای وارداتی

– امور گمرکی و ترخیص کالا

افراد تیم

با کارشناسان ما آشنا شوید

مديريت لجستيك

آقاي مهندس مسلم طياري

مديريت ديجيتال ماركتينگ خارجه

خانم مهندس آسيه يزدان پناهيان

مديريت عامل و رييس هيات مديره

آقاي مهندس محمدعلي يزدان پناهيان

مديريت امور گمركي

آقاي مهندس مجيد سنبلي

نظرات

از مشتریان بزرگ ما

شرکا

شرکای ما

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

ما بیش از 10 سال فعالیت خدماتی در حوزه بازرگانی بین ­الملل، امور گمرکی و حقوقی

شرکت بازرگانی درنيكاموتور آسيا
صادرات واردات و ترخیص کالا از سراسر گمرکات ایران ازقبیل*( مراجعه در كارت ويزيت )
باداشتن کادری مجرب در کشورهای حاشیه خلیج فارس آماده بازاریابی برای تولید کنندگان محترم در کشورهای قطر .عمان .امارات .کویت .عربستان وکشورهای افریقایی هستیم .
ارایه خدمات حق العمل کاری بازرگانی جهت کلیه واردکنندگان و صادرکنندگان محترم جهت اخذ ثبت سفارش واردات و اظهار صادرات موجود است.
اخذ ثبت سفارش واردات و ارز نیمایی
رفع تعهد صادرات
خرید حواله های ارزی به بالاترین نرخ
باعث افتخار ماست بتوانیم خدمتی کوچک برای هموطنی انجام دهیم .

خبرنامه

به روز باشید – به روز رسانی ها را با آخرین موضوعات دریافت کنید